Napisane przez: Norbert Owczarek | 30 sierpnia, 2012

Pożegnanie lata – Soszów Wielki (886 m n.p.m.) [22 IX 2012]

W ramach Ogólnopolskiej Akcji „POZNAJ BESKIDY” Koło Miłośników Beskidów DIABLAKI oraz Koło Miłośników Beskidów ROGACZE ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Dąbrowie Górniczej wybierają się w sobotę 22 września 2012 roku na wspólną górską wyprawę w okolice Wisły. Trasa wycieczki przedstawia się następująco: Wisła Uzdrowisko PKP  – Wisła Jawornik – Schronisko PTTK Pod Soszowem – Soszów Wielki (886 m n.p.m.) – Wisła Uzdrowisko PKP . Na trasie przewidziane jest ognisko z pieczeniem kiełbasy.

Koszt wycieczki: uczniowie 30 PLN. (przejazd pociągiem tam i z powrotem, opieka przewodnika beskidzkiego na trasie, kiełbasa oraz pieczywo na ognisko). W związku zainteresowaniem poprzednimi wycieczkami rodziców uczniów informuję, że dla osób pełnoletnich, nie uprawnionych do zniżek na przejazd Kolejami Śląskimi, koszt wycieczki będzie nieco większy, bo 37 PLN.

Wszyscy chętni na wspólny wyjazd proszeni są o kontakt z opiekunem KMB Diablaki – Norbertem Owczarkiem. Wpłaty będą przyjmowane od wtorku 4 września do piątku 14 września 2012 roku.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategorie