Napisane przez: Norbert Owczarek | 12 marca, 2016

[10 III 2016] „Indie” – prelekcja Grzegorza Kuśpiela

W dniu 10 marca 2016 roku Pan Grzegorz Kuśpiel spotkał się z uczniami należącymi do Szkolnego Koła Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego „Diablaki” działającego przy naszej szkole. Podczas prawie dwugodzinnego spotkania nasz Gość opowiadał o swoich życiowych pasjach: speleologii, podróżach oraz jeździe samochodem terenowym.

Pan Grzegorz przedstawił bardzo ciekawą prezentację zdjęć z jednej ze swoich podróży do Indii. Mogliśmy również zobaczyć interesujący film z jego podróży do Armenii i Gruzji. Odpowiedział także na liczne pytania zgromadzonych słuchaczy i udzielił wywiadu do szkolnej gazety „Osiemnacha”. Nie zabrakło też złożenia podpisu na fladze „Diablaków”, zdobycia przez uczniów autografów od posiadacza prestiżowego wyróżnienia „KOLOSY” oraz wykonania pamiątkowych zdjęć z naszym wczorajszym gościem.

Zostaliśmy także zaproszeni przez niego do Muzeum Miejskiego „Sztygarka”, w którym Pan Grzegorz jest kustoszem działu etnograficzno-podróżniczego, a także na odbywające się w ostatnie czwartki miesiąca prelekcje o tematyce podróżniczej. Z zaproszeń na pewno skorzystamy!

IMG_0527-1-400x300


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategorie